Fotografické služby

Reportáže z evetů a konferencí

Konference, semináře, workshopy, festivaly, tiskové konference, sportovní turnaje apod. fotím již deset let. Nejen to, sám jsem dlouhou dobu takové akce i organizoval, proto dobře rozumím soukolí a zázemí těchto eventů. Dokáži proto poradit, jak rozmístit řečníky na pódiu, kam umístit loga partnerů či  roll-upu, jak naaranžovat židle v publiku, jaký typ nasvětlení zvolit. Jednoduše vím, jak z dané akce vytěžit ty nejlepší fotografie.

Focení exteriérů a interiérů nemovitostí

Mám zkušenost s fotografováním interiérů i exteriérů moderních budov, bytů i historických objektů (budovy, průčelí, fasády, konstrukce, příjezdové cesty apod.). Při fotografování se vždy soustředím na zachycení atmosféry prostoru, ať už se jedná o hotel, penzion, restauraci, provozovnu, kancelář, firemní prostory, showroom, sklad, veletrh apod.

Produktové a ilustrační fotky

Zákazník na eshopu, na webu, v recenzi, v katalogu apod. očekává realistické a velmi atraktivní ztvárnění. Při focení produktů hraje obrovskou roli vychytání všech možných detailů: od správného nasvícení, vhodné perspektivy, dobře naaranžovaného pozadí, barevného stylingu, poměru stran v kompozici, až po realistický výstup barevného prostoru fotografie a další aspekty, které ovlivňují celkový dojem z produktu.

Portréty a fotky na web nebo blog

Kvalitními fotografiemi můžete váš osobní blog nebo web posunout o pár levelů výš. Zvýšíte tak důvěryhodnost vašeho projektu, služby nebo produktu. Hezkou fotkou, kde vám to sluší, určitě žádného klienta neodradíte. Naopak. Může to být jeden z klíčových faktorů, který ho přesvědčí k osobní schůzce s vámi.

Svatební fotografie a významné dny

Zachytím důležité okamžiky vašeho života – nejen svatební den, ale třeba také narozeninovou oslavu, promoci, křtiny či průběh těhotenství. Mám oči na stopkách, snažím se splynout s děním a předvídat, kdy a kde se odehrají momentky plné emocí, které stojí za to zvěčnit.

Rodinné, novorozenecké a těhotenské focení

Děti jsou nějvětší radost našeho života. Dobrá fotografie dokáže tuto radost vystihnou zychytit a zvěčnit. Umím s dětmi rychle navázat komunikaci a nadchnout je pro focení. Nakonec focení baví i chlapy, kteří třeba ze začátku nadšení nejsou. Vždy se snažím o přirozeně krásné fotografie. Spolupracuji s vizážistkou a image makerem. Ženy tak nemusí mít obavy, postaráme se o jejich vzhled od A do Z a na fotkách budou těmi nejkrásnějšími.

Kurzy focení a úpravy fotografií

Pokud chcete mít lepší fotky, není třeba hned kupovat jiný foťák. Mnohem dál se posunete, pokud si se zkušeným lektorem uděláte indivduální kurz, kterým bude šitý na míru právě vaším dovednostem a vašemu oblíbenému žánru. Rád učím a fotím jak s úplnými začátečníky, tak s mírně pokročilými fotografy. Pokročilejší fotografy, kteří již dobře ovládají svůj aparát, mohu navést k větší kreativitě, inovativním postupům v postprocesu.

Zhotovení a tisk fotografií na míru

Bydlíte v nádherné krajině a chcete mít její kousek doma na stěně? Ať už jako obraz v rámu nebo jako fototapetu? Velmi rád pro vás nafotím snímek na míru dle vašich požadavků nebo společně vybereme fotku z mého portfolia, která se bude nejlépe blížit vašim představám. Zajístím vám tisk a zarámování dle vašich představ a cenových možností.