Focení exteriérů a interiérů nemovitostí

N

Realistické a atraktivní ztvárnění

N

Správné nasvícení a vhodná perspektiva

N

Perfektní kompozice a aranžmá či styling

N

Naprosto špičkové vybavení i pro temné prostory

Mám zkušenost s fotografováním interiérů i exteriérů moderních budov, bytů i historických objektů (budovy, průčelí, fasády, konstrukce, příjezdové cesty apod.). Při fotografování se vždy soustředím na zachycení atmosféry prostoru, ať už se jedná o hotel, penzion, restauraci, provozovnu, kancelář, firemní prostory, showroom, sklad, veletrh apod.

Standardně dodávám jak fotografie celku, tak fotografie detailů – právě tento mix tvoří zajímavé a pestré portfolio. Nabízím možnost rozsáhlých retuší a úprav (například vyretušování zaparkovaných aut).

Vím kdy a jak prostor fotit

Rozumím přirozenému i umělému světlu – poradím, kdy a jak který prostor fotit, zda použít pouze světlo denní, nebo zda použít speciální nasvětlení! Obvykle si prostory jedu nejprve prohlédnout, proběhne konzultace a samotná realizace závisí na světelných podmínkách – může proběhnout v ten samý termín, nebo (při nutnosti vyčkat na lepší podmínky) v jiný den. Ve svém vybavení mám špičkové fotoaparáty a objektivy, které lze použít na libovolný typ nemovitosti. Fotografie jsou pak vhodným materiálem pro tiskové propagační materiály, vlastní web nebo pro platformy jako je např. Airbnb.com nebo Booking.com

Nepodařené fotografie ode mne nehrozí. Vím, co dělám a rozumím svému řemeslu.

Fotky dodávám bleskovou rychlostí

Fotky jsem schopen velmi rychle zpracovat. Během několika málo dní budete mít k dispozici přesně takový materiál, jaký potřebujete. Po předchozí domluvě je možné exportovat fotky ještě ten samý den.

 

Potřebujete špičkové fotografie vaší nemovitosti? Neváhejte mne kontaktovat!

Jak fotografie nemovitosti vypadá

Mám zkušenosti s focením exteriérů i interiérů ubytovacích zařízení, restaurací, kancelářských i výrobních prostor, showroomů, ale také s focením historických budov a památek.

%

Spokojenost s kvalitou

Nafocených nemovitostí

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

Pan Bacovský je příkladem člověka, který svoji práci dělá s láskou. Využili jsme jeho služeb pro propagaci našeho penzionu – vše dopadlo na výbornou, od fotek pokojů až po jídlo. Potěšila nás také snadná komunikace a dodržování termínů a jeho snaha vyjít nám ve všem vstříc. Doporučuji!

Martin Valenta

Focení nemovitostí, Majitel penzionu Světoběžník Liberec

Natáčím i propagační videa

Na žádném webu, který prezentuje kvalitní značku, produkt nebo projekt, by nemělo chybět prezentační video. Produktové nebo prezentační video dokáže ve velmi krátkém časovém úseku říci vše podstatné, aniž by zákazník musel cokoli číst. Pokud nechcete zůstat pozadu za trendem posledních let, zařaďte do svého portfolia prezentačních nástrojů i video natočené ve vysoké kvalitě. Spojením obrazu s hudbou, a případně i vaším hlasem, vzniká velmi funkční marketingový nástroj.