Portréty a fotky na web nebo blog

N

Přirozenost a uvolněnost je mým cílem

N

Správné nasvícení a vhodná perspektiva

N

Zachycení emocí a perfektní kompozice

N

Blesková rychlost dodání fotografií - již během akce!

Kvalitními fotografiemi můžete váš osobní blog nebo web posunout o pár levelů výš. Zvýšíte tak důvěryhodnost vašeho projektu, služby nebo produktu. Hezkou fotkou, kde vám to sluší, určitě žádného klienta neodradíte. Naopak. Může to být jeden z klíčových faktorů, který ho přesvědčí k osobní schůzce s vámi.

Fotky mohou vzniknout ve vaší provozovně, kanceláři nebo i kdekoli venku, kde je vám to milé. Dobrá profilová fotografie je dnes nezbytností všude tam, kde potřebujete vzbudit dobrý dojem. Může to být vaše CV, nebo třeba profil na sociální síti LinkedIn.

Kvalitní fotky, kde vám to sluší

Milé dámy, není se čeho obávat. Spolupracuji vizážistou a image makerem, který vám pomůže s výběrem outfitu a make-upu, pokud si samy nejste jisté s výběrem. Výsledné fotografie mohu také upravit tak, aby nerovosti nebo jizvy na pleti nebyly viditelné na první ani druhý pohled. Na mých fotografiích bude každá z vás tou nejkrásnější. 

Fotky dodávám bleskovou rychlostí

Jeden den nafotíme, druhý den je můžete mít na vašem webu, osobním blogu nebo kdekoli jinde, kde je potřebujete použít. Fotky dodávám v podstatě expres rychlostí v řádu několika desítek hodin.

 

Potřebujete kvalitní fotografie kde vám to sluší? Neváhejte mne kontaktovat!

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

Když  jsem začala tvořit svůj web, věděla jsem, že fotky na něj chci určitě od Vaška. Obdivuji jedinečnost jeho tvorby už roky. Vašek je pohodář za každé situace, takže focení probíhá v naprostém klidu a velmi přátelské atmosféře. Dokázal mě dostat přesně tam, kam bylo potřeba, přesto, že se fotím nerada. Výsledek stál za to. Václav je PROFÍK,u kterého je rozhodně poznat, že dělá svou práci s láskou a naplno

Lenka Vornhagen

Ilustrační a portrétní fotky, Mámy v práci

Natáčím i prezentační videa

Na žádném webu, který prezentuje kvalitní značku, produkt nebo projekt, by nemělo chybět prezentační video. Produktové nebo prezentační video dokáže ve velmi krátkém časovém úseku říci vše podstatné, aniž by zákazník musel cokoli číst. Pokud nechcete zůstat pozadu za trendem posledních let, zařaďte do svého portfolia prezentačních nástrojů i video natočené ve vysoké kvalitě. Spojením obrazu s hudbou, a případně i vaším hlasem, vzniká velmi funkční marketingový nástroj.