Portréty a fotky na web nebo blog

N

Přirozenost a uvolněnost je mým cílem

N

Správné nasvícení a vhodná perspektiva

N

Zachycení emocí a perfektní kompozice

N

Blesková rychlost dodání fotografií - již během akce!

Kvalitními fotografiemi můžete váš osobní blog nebo web posunout o pár levelů výš. Zvýšíte tak důvěryhodnost vašeho projektu, služby nebo produktu. Hezkou fotkou, kde vám to sluší, určitě žádného klienta neodradíte. Naopak. Může to být jeden z klíčových faktorů, který ho přesvědčí k osobní schůzce s vámi.

Fotky mohou vzniknout ve vaší provozovně, kanceláři nebo i kdekoli venku, kde je vám to milé. Dobrá profilová fotografie je dnes nezbytností všude tam, kde potřebujete vzbudit dobrý dojem. Může to být vaše CV, nebo třeba profil na sociální síti LinkedIn.

Kvalitní fotky, kde vám to sluší

Milé dámy, není se čeho obávat. Spolupracuji vizážistou a image makerem, který vám pomůže s výběrem outfitu a make-upu, pokud si samy nejste jisté s výběrem. Výsledné fotografie mohu také upravit tak, aby nerovosti nebo jizvy na pleti nebyly viditelné na první ani druhý pohled. Na mých fotografiích bude každá z vás tou nejkrásnější. 

Fotky dodávám bleskovou rychlostí

Jeden den nafotíme, druhý den je můžete mít na vašem webu, osobním blogu nebo kdekoli jinde, kde je potřebujete použít. Fotky dodávám v podstatě expres rychlostí v řádu několika desítek hodin.

 

Potřebujete kvalitní fotografie kde vám to sluší? Neváhejte mne kontaktovat!

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

S panem Bacovským jsem měl tu možnost spolupracovat na mnoha veřejných i neveřejných akcích. Vždy jsem byl mile překvapen jeho profesionalitou, rychlostí a velkou precizností, která pak nesmírně ulehčovala mojí následnou práci. Po všech stránkách ho mohu doporučit.
Jan Herec

Focení eventů, Institut pro politiku a společnost