Video o vaší firmě, produktu, projektu

N

Video řekne víc než dlouhé texty

N

Dokáže zachytit atmosféru

N

Představí klientům vaše hodnoty

N

Máte silný marketingový nástroj

Na žádném webu, který prezentuje kvalitní značku, produkt nebo projekt, by nemělo chybět prezentační video. Produktové nebo prezentační video dokáže ve velmi krátkém časovém úseku říci vše podstatné, aniž by zákazník musel cokoli číst. Pokud nechcete zůstat pozadu za trendem posledních let, zařaďte do svého portfolia prezentačních nástrojů i video natočené ve vysoké kvalitě. Spojením obrazu s hudbou, a případně i vaším hlasem, vzniká velmi funkční marketingový nástroj.

Prezentační videa z mé dílny

Ujasníme si předem

N

Cíl videa

Cílovou skupinu videa

Kde ho chcete použít (soc. sítě, web, veletrh apod.)

Stopáž

Lokace natáčení

Investice do videoprezentace

Rozpočet vám udělám na míru. Nejprve si musíme ujasnit spoustu detailů viz výše. Cenovou nabídku ode mně dostanete velmi pravděpodobně v cenovém rozpětí „od do“. Tedy kolik vás video bude stát při ideální konstelaci (vše sedne na první dobrou) a na kolik může vyjít, pokud společně budeme hledat druhou, třetí, čtvrtou variantu střihu nebo hudby. Drtivá většina videí, co jsem zpracoval, vyšla na první dobrou, maximálně byla potřeba dvě kola úprav. 

Cena videa o délce do 1 minuty může začínat už na 6.900,-  Kč.

Pro cenovou nabídku mě neváhejte kontaktovat!

Videozáznam točím ve vysoké kvalitě

FulHD, 4K, slow motion, color grading, dynamický střih do hudby, plynulé závběry v pohybu. To vše umím. Pokud všem pojmům nerozumíte, tak ani nemusíte. Vhodné parametry vám poradím po počáteční konzultaci. Natačím na profi bezzrcadlovky Nikon Z, které mají špičkovou kvalitu videa až do rozlišení 4K (3820 x 1960pixelů). Natáčím s gimballem, tedy pokročilou stabilizací, díky níž vypadají scény v pohybu naprosto skvěle. Při produkci si dávám záležet na dobrém nasvícení – pokud klient nemá vhodně nasvícený prostor, dovezu vlastní světla. Stejně jako u fotogarfie platí: dobre světlo dělá dobré video. 

Na postprodukci si dávám záležet

Rychlost postprodukce (zpracování natočeného materiálu) závisí na mnoha faktorech. Pokud si vše dobře sedne – bude se vám líbit sled záběrů a vybraná hudba – pak můžete mít video k dispozic i do týdne od natáčení. Někdy se ale stává (a je to také v pořádku), že se liší představa moje a vaše o sledu záběrů nebo o výběru hudby. Pak hledáme možnosti, jak záběry nastříhat, aby se vám výsledek líbil a zároveň stále odpovídal původnímu cíli videa. To však s sebou nese větší nároky na čas i rozpočet.

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

S Vaškem Bacovským spolupracuji od počátku jeho fotokariéry. Pro mé klientky v projektu Odvážné ženy točí videa a fotí ilustrační, produktové a portrétní fotky. Jeho videa mi pomáhají přenést na web vše podstatné. Většina návštěvníků webů není ochotná číst texty, ale je ochotná věnovat pár desítek vteřin poutavému videu. Proto videa od Vaška jednoznačně doporučuji jako skvělý komunikační a marketingový nástroj.

Renata Pitrová

Marketingová specialistka, webdesignérka, Odvážné ženy