Fotografování svateb a významných dnů

N

Zachycení emocí a klíčových okamžiků

 
N

Přirozené fotky bez nastrojených pozic

N

Naprosto špičkové vybavení i pro temné prostory

 
N

Blesková rychlost dodání fotografií

N

Spolupracuji s vizážistkou a image makerem

 
 

Neuteče mi žádný důležitý okamžik

Mou specialitou je reportážní zachycení svatebního dne – snažím se splynout s během dne, příliš nevystupovat a nezasahovat do dění. Svatební den je nabitý emocemi, stačí je jen ve správný moment a správným způsobem zaznamenat. V místě konání obřad vybírám to nejvhodnější místo pro skupinové a individuální focení, tak aby se všichni cítili v pohodě a uvolněně, protože jen tak vznikají přirozeně krásné fotografie.

Fotky dodám bleskovou rychlostí

První fotografie ode mně novomanželé dostávají do 24 hodin od svatby.

 

Toužíte po fotografiích s emocemi? Neváhejte mne kontaktovat!

Jak svatební a rodinná fotografie vypadá

Přirozenost je pro mě prioritou na všech fotkách. Pokud fotím děti, nikdy je netlačím do pózování. Zachycuji je při činnostech, které jim dělají radost. Při focení s dospělými je možné se domluvit na konkrétních představách. Vždy se snažím, aby jsme si focení všichni užili.

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

Vašek je velmi profesionální, a přesto s velmi přátelským přístupem. Na prvotní schůzce jsme se domluvili ohledně našich představ, prošli jsme místo obřadu i hotelu a jeho okolí. O svatebním dni již šlo vše jak na drátkách. Prakticky jsme o něm věděli jen při focení nutných skupinových fotek, jinak naprosto splynul s našimi svatebčany. Po zaslání fotek jsme byli přímo nadšení, je tam zaznamenána spousta krásných momentek, emocí nejen nás jakožto novomanželů, ale všech hostů. Spolupráci můžeme jenom doporučit.

Kateřina a Jiří Pitrmocovi

Svatební focení

Děkujeme Vaškovi za skvělé zachycení našeho svatebního dne. Umí vystihnout jedinečné momenty a emoce, nasměrovat nás a současně respektovat naše představy. Děkujeme za kreativitu, ochotu, vstřícnost. Vašek byl vždycky ve správný čas na správném místě (a to správné místo skvěle vybral). Krásné světlo nezklamalo.

Šárka Pikhartová

Svatební focení

S Vaškem byla úžasná spolupráce. Byl nám nápomocen už při výběru místa pro svatební obřad, s kterým 
jsme byli víc než spokojeni. Přirozeně a aktivně se pohyboval mezi svatebčany a výsledné fotky přesně vystihujé náladu celého svatebního dne, šťastnou i významnou 🙂 Děkujeme!
Pavla Jírová

Svatební focení

Vašek Bacovský fotil naši svatbu v červenci 2015. Na jeho fotkách jsem ocenila hlavně schopnost vcítit se do toho, co si budou chtít novomanželé do budoucna na fotkách zachovat: kromě klasických fotek nevěsty s ženichem zachytil oba rodičovské páry, babičku, svědky, svatební dort, výzdobu… Každý se na nich našel. A hlavně z nich čiší veselá atmosféra, která na svatbě panovala.
Gabrieal Gaudlová

Svatební focení