Fotografování konferencí, firemních akcí, veřejných i uzavřených eventů

N

Zachycení emocí a klíčových okamžiků

N

Naprosto špičkové vybavení i pro temné prostory

N

Blesková rychlost dodání fotografií - již během akce!

N

Dokáži z akce vytěžit ty nejlepší fotografie

Různé typy veřejných a neveřejných akcí (konference, semináře, workshopy, festivaly, tiskové konference, sportovní turnaje atd.) fotím již deset let. Nejen to, sám jsem dlouhou dobu takové akce i organizoval, proto dobře rozumím  zázemí těchto eventů. Dokáži proto poradit, jak rozmístit řečníky na pódiu, kam umístit loga partnerů či  roll-upu, jak naaranžovat židle v publiku, jaký typ nasvětlení zvolit. Jednoduše vím, jak z dané akce vytěžit ty nejlepší fotografie.

Fotím reportážním stylem, tedy snažím se splynout s děním, mít oči na stopkách a být připravený zachytit jedinečné momentky, kdy jsou v očích lidí vidět emoce.

 

 

Proč investovat do profesionálního fotografa

Ptáte se, proč máte investovat do profesionální fotografa? Akce, ať už firemní, soukromá, nebo třeba organizovaná neziskovkou, je povětšinou vyvrcholením několikaměsíčních příprav. Zkušení organizátoři vědí, že se vyplatí investovat do ostříleného profesionálního fotografa, který ví, kdy, kde, co a jak vyfotit, aby byla akce a její jedinečná atmosféra dobře zachycena.

Díky kvalitním fotografiím ze semináře, konference, sympózia, workshopu, tiskové konference, zahajovací akce, dne otevřených dveří (či jakéhokoli jiného formátu) budete mít větší dosah na sociálních sítích a na vašem webu. Lépe udržíte kontakt s návštěvníky své akce, pokud jim kvalitní fotografie posléze zašlete. Reportážní fotografie můžete také velmi dobře použít na výzdobu a zútulnění firemních prostor

Veřejné nebo uzavřené akce se velmi často odehrávají ze velmi obtížných světelných podmínek a fotografie pořízené na mobil nebo svépomocí nemusí vypadat dobře – uvnitř místnosti je málo světla a řečníci jsou na fotografiích tmaví, venku pálí slunce a všichni mají v obličejích hluboké stíny a nepřirozený úsměv, loga nejsou vidět, fotografie mohou být zmatečné, v horším případě rozmazané.

Nepodařené fotografie ode mne nehrozí. Vím, co dělám, rozumím svému řemeslu a mám naprosto špičkové vybavení.

 

Fotky dodávám bleskovou rychlostí

Potřebujete z akce tweetovat nebo postovat na Facebook dobré fotografie? Žádný problém, fotografie jsem schopen dodávat v průběhu eventu, nebo během několika málo hodin po akci. Nikdo na trhu nenabízí takovou kvalitu a zároveň bleskovou rychlost zpracování.

 

 

Potřebujete špičkové reportážní fotografie z vaší akce? Neváhejte mne kontaktovat!

Jak reportážní fotografie vypadá

Za víc než 10 let focení jsem do svého portfolia nasbíral desítky fotek z tiskových konferencí, firemních a oborových konferencí a eventů, nejrůznějších seminářů, workshopů a teambuildingů. 

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

S panem Bacovským jsem měl tu možnost spolupracovat na mnoha veřejných i neveřejných akcích. Vždy jsem byl mile překvapen jeho profesionalitou, rychlostí a velkou precizností, která pak nesmírně ulehčovala mojí následnou práci. Po všech stránkách ho mohu doporučit.
Jan Herec

Focení eventů, Institut pro politiku a společnost

Natáčím i firemní videa

Na žádném webu, který prezentuje kvalitní značku, produkt nebo projekt, by nemělo chybět prezentační video. Produktové nebo prezentační video dokáže ve velmi krátkém časovém úseku říci vše podstatné, aniž by zákazník musel cokoli číst. Pokud nechcete zůstat pozadu za trendem posledních let, zařaďte do svého portfolia prezentačních nástrojů i video natočené ve vysoké kvalitě. Spojením obrazu s hudbou, a případně i vaším hlasem, vzniká velmi funkční marketingový nástroj.