15 rad jak se stát lepším fotografem

Sdílet svoje fotografie, a především zkušenosti a tipy, kdy, kde, co a jak fotografovat nebudu pouze zde na blogu, ale v ucelenější podobě i formou pdf e-booku. Usilovně pracuji na tom, aby zde co nejdříve bylo hned několik kvalitních e-booků. Některé jsou úplně zdarma, jiné za velmi dobrou cenu.

Pokud rádi fotografujete a hledáte způsoby, jak se zlepšit, může Vám pomoci právě tento malý ebook, do kterého jsem dal pouze takové rady, které se mne samotnému během posledních pěti let osvědčily. Na 30 straných naleznete 40 fotografií, které s radami nějak souvisí. Ebook si tak můžete třeba jen s chutí prolistovat (a nechat se inspirovat), nebo jít hned do akce. Je to na Vás. Stahujte zdarma zde.

Rocky mountains: fotografický průvodce nejen pro fotografy

Ptáte se, proč máte investovat do profesionální fotografa? Akce, ať už firemní, soukromá, nebo třeba organizovaná neziskovkou, je povětšinou vyvrcholením několikaměsíčních příprav. Zkušení organizátoři vědí, že se vyplatí investovat do ostříleného profesionálního fotografa, který ví, kdy, kde, co a jak vyfotit, aby byla akce a její jedinečná atmosféra dobře zachycena.

Díky kvalitním fotografiím ze semináře, konference, sympózia, workshopu, tiskové konference, zahajovací akce, dne otevřených dveří (či jakéhokoli jiného formátu) budete mít větší dosah na sociálních sítích a na Vašem webu. Lépe udržíte kontakt s návštěvníky své akce, pokud jim kvalitní fotografie posléze zašlete.

Veřejné nebo uzavřené akce se velmi často odehrávají ze velmi obtížných světelných podmínek a fotografie pořízené na mobil nebo svépomocí nemusí vypadat dobře – uvnitř místnosti je málo světla a řečníci jsou na fotografiích tmaví, venku pálí slunce a všichni mají v obličejích hluboké stíny a nepřirozený úsměv, loga nejsou vidět, fotografie mohou být zmatečné, v horším případě rozmazané.

Nepodařené fotografie ode mne nehrozí. Vím, co dělám, rozumím svému řemeslu a mám naprosto špičkové vybavení.

Fotky dodávám bleskovou rychlostí

Potřebujete z akce tweetovat nebo postovat na Facebook dobré fotografie? Žádný problém, fotografie jsem schopen dodávat v průběhu eventu, nebo během několika málo hodin po akci. Nikdo na trhu nenabízí takovou kvalitu a zároveň bleskovou rychlost zpracování.

Potřebujete špičkové reportážní fotografie z vaší akce? Neváhejte mne kontaktovat!

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

S panem Bacovským jsem měl tu možnost spolupracovat na mnoha veřejných i neveřejných akcích. Vždy jsem byl mile překvapen jeho profesionalitou, rychlostí a velkou precizností, která pak nesmírně ulehčovala mojí následnou práci. Po všech stránkách ho mohu doporučit.
Jan Herec

Focení eventů, Institut pro politiku a společnost

Sdílet svoje fotografie a především zkušenosti a tipy, kdy, kde, co a jak fotografovat nebudu pouze zde na blogu, ale v ucelenější podobě i formou pdf e-booku. Usilovně pracuji na tom, aby zde co nejdříve bylo hned několik kvalitních ebooků. Některé jsou úplně zdarma, jiné za velmi dobrou cenu.

15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Ebook zdarma: 15 rad, jak se stát lepším fotografem

Autor: Václav Bacovský
Pokud rádi fotografujete a hledáte způsoby, jak se zlepšit, může Vám pomoci právě tento malý ebook, do kterého jsem dal pouze takové rady, které se mne samotnému během posledních pěti let osvědčily. Na 30 straných naleznete 40 fotografií, které s radami nějak souvisí. Ebook si tak můžete třeba jen s chutí prolistovat (a nechat se inspirovat), nebo jít hned do akce. Je to na Vás. Stahujte zdarma zde.

Náhled z ebooku 15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Náhled z ebooku 15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Rocky Mountains: Fotografický průvodce nejen pro fotografy (ebook)

Autoři: Eliška Pivrncová, Václav Bacovský

Titulní strana-Fotopruvodce nejen pro fotografy o Rocky Mountains (Skaliste hory) - Kanada

Titulní stránka

Kanada je fascinující země. Vacouver, Jasper, Banff, Mt Robson, Vancouver Island – to jsou namátkou cílové destinace mnoha cestovatelů a fotografů, kteří jsou za pořízení krásných snímků ochotni cestovat tisíce kilometrů.  A právě především na cestovatele a fotografy je zaměřena tento průvodce Skalistými horami. Více o publikaci a možnostech jejího zakoupení jsou zde.

Fripito průvodce Českým rájem (aplikace pro chytré mobily)

Autor: Václav Bacovský

Recept na krásné fotografie je jednoduchý: být ve správný čas na správném místě. To je přesně cílem této aplikace – poskytnout čtenářům dostatek informací a inspirace, aby si z Českého ráje odvezli nejen hezké zážitky, ale také skvělé fotografie. V aplikaci dostanete více než 80 krasných barevných fotografií, které byly pečlivě vybrány tak, aby pokryly všechna významná místa v Českém ráji. U každé fotografie je detailní popis, GPS souřadnice a tipy na různé technické postupy. Navíc přidávám turisticky užitečné informace, tipy na ubytování a restaurace. Více informací je zde. 

Fripito pruvodce Cesky raj

Náhled tří obrazovek z mobilu – fotografie v průvodci můžete vidět jako tečíky na mapě, kliknutím na jeden z nich pak uvidíte fotografii na celou obrazovku. Při poklepání pak pod každou fotkou dostanete tip, jak podobnou fotografii vytvořit.