Český ráj má tolik krás, že by na jejich poznání nestačil ani rok. Ať už v Českém ráji bydlíte, nebo jej rádi navštěvujete, máte nyní možnost, jak se českorájskými pohledy právě ten celý rok kochat. Nástěnný A3 kalendář Český ráj 2020 je připraven k prodeji.

Už několik let pravidelně ze svých krajinářských a cestovatelských fotografií skládám nástěnné kalendáře. I letos jsem se po velkém zájmu ze strany čtenářů opět zaměřil na Český ráj. Je to můj domov, zde fotím nejčastěji, drtivá většina fotografií byla pořízena právě v letošním roce. Připravil jsem variantu na výšku i na šířku. První náklad je téměř vyprodán (zbývá pár kusů na šířku). Právě přijímám objednávky na dotisk. Kalendáře se budou tisknou v tiskárně první prosincový týden, od středy 11.12. budou připraveny k expedici. Zde jsou detailní informace:

Nástěnný kalendář A3 na šířku Český ráj 2020

Velikost: A3 (29,7cm výška x 42cm šířka)

Orientace: na šířku

Titulní strana:

Provedení: 13 listů, 13 fotografií Českého ráje, v zápatí jsou názvy měsíců a data s vyznačenými nedělemi a všemi svátky, stručná popiska fotografií

Materiál: bílý křídový papír 200 g, barevné fotografie, kroužková vazba, na konci pevný karton

Cena: 250 Kč při osobním odběru v Obrubech (po domluvě možno téměř kdykoli) nebo v Kněžmostě v Sokolovně (jen úterky 18-20hod a středy 13-18hod). Osobní odběr možný od středy 11.12. Příplatek 120 Kč za poštovné (je to balík, posílám pouze doporučeně) nebo za osobní dopravu k Vám domů – v případě lidí z okolí Českého ráje. Poštovné počítám do 3ks, v případě objednávky více kusů vám udělám kalkulaci na míru (většinou to je 160 Kč).

Náhled vybraných ostatních listů:

PDF verze: k náhledu zde.

Nástěnný kalendář A3 na výšku Český ráj 2020

Velikost: A3 (29,7cm šířka x 42cm výška)

Orientace: na výšku

Titulní strana:

Provedení: 13 listů, 13 fotografií Českého ráje, v zápatí jsou názvy měsíců a data s vyznačenými nedělemi a všemi svátky, stručná popiska fotografií

Materiál: bílý křídový papír 200 g, barevné fotografie, kroužková vazba, na konci pevný karton

Cena: 250 Kč při osobním odběru v Obrubech (po domluvě možno téměř kdykoli) nebo v Kněžmostě v Sokolovně (jen úterky 18-20hod a středy 13-18hod). Osobní odběr možný od úterý 5.11. Příplatek 120 Kč za poštovné (je to balík, posílám pouze doporučeně) nebo za osobní dopravu k Vám domů – v případě lidí z okolí Českého ráje. Poštovné počítám do 3ks, v případě objednávky více kusů vám udělám kalkulaci na míru (cca 160 Kč).

Náhled vybraných ostatních listů:

PDF verze: k náhledu zde.

Jak objednat kalendář?

Pro objednání je důležité udělat dva kroky:

  1. Počet kusů a druh kalendáře (například: 2ks kalendář výška; 1ks kalendář šířka)
  2. Svoji kompletní doručovací adresu

Po obdržení mailu zkontroluji počet zbývajících kusů. Které jsou k dispozici a objednávku Vám obratem potvrdím a vyčíslím konečnou cenu. Po mém potvrzení musí následovat nejdůležitější krok:

  • Zaplacení předem plné ceny, kterou budete mít vyčíslenou v předchozím mailu. Platbu pošlete na účet:

51-6893640247/0100

Do popisky prosím uvést jméno z doručovací adresy (Příjmení, nebo jméno i příjmení)

Poté, co budou peníze připsány na účet, Vám bude krátce potvrzena expedice zásilky. Kalendáře budou posílány zpevněnou kartonovou obálkou, doporučeně skrze Českou poštu.

Upozornění: v dnech 02.12. – 10.12. jsem v zahraničí s omezeným přístupem na internet, odpověď na svoje objednávky očekávejte spíše ve večerních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Děkuji za váš zájem a těším se na vaše objednávky.