Foto-kalendář Český ráj 2020
Vašek
25.10.2019

Český ráj má tolik krás, že by na jejich poznání nestačil ani rok. Ať už v Českém ráji bydlíte, nebo jej rádi navštěvujete, máte nyní možnost, jak se českorájskými pohledy právě ten celý rok kochat. Nástěnný A3 kalendář Český ráj 2020 je připraven k prodeji.

Už několik let pravidelně ze svých krajinářských a cestovatelských fotografií skládám nástěnné kalendáře. I letos jsem se po velkém zájmu ze strany čtenářů opět zaměřil na Český ráj. Je to můj domov, zde fotím nejčastěji, drtivá většina fotografií byla pořízena právě v letošním roce. Připravil jsem variantu na výšku i na šířku. První náklad je téměř vyprodán (zbývá pár kusů na šířku). Právě přijímám objednávky na dotisk. Kalendáře se budou tisknou v tiskárně první prosincový týden, od středy 11.12. budou připraveny k expedici. Zde jsou detailní informace:

Nástěnný kalendář A3 na šířku Český ráj 2020

Velikost: A3 (29,7cm výška x 42cm šířka)

Orientace: na šířku

Titulní strana:

Provedení: 13 listů, 13 fotografií Českého ráje, v zápatí jsou názvy měsíců a data s vyznačenými nedělemi a všemi svátky, stručná popiska fotografií

Materiál: bílý křídový papír 200 g, barevné fotografie, kroužková vazba, na konci pevný karton

Cena: 250 Kč při osobním odběru v Obrubech (po domluvě možno téměř kdykoli) nebo v Kněžmostě v Sokolovně (jen úterky 18-20hod a středy 13-18hod). Osobní odběr možný od středy 11.12. Příplatek 120 Kč za poštovné (je to balík, posílám pouze doporučeně) nebo za osobní dopravu k Vám domů – v případě lidí z okolí Českého ráje. Poštovné počítám do 3ks, v případě objednávky více kusů vám udělám kalkulaci na míru (většinou to je 160 Kč).

Náhled vybraných ostatních listů:

PDF verze: k náhledu zde.

Nástěnný kalendář A3 na výšku Český ráj 2020

Velikost: A3 (29,7cm šířka x 42cm výška)

Orientace: na výšku

Titulní strana:

Provedení: 13 listů, 13 fotografií Českého ráje, v zápatí jsou názvy měsíců a data s vyznačenými nedělemi a všemi svátky, stručná popiska fotografií

Materiál: bílý křídový papír 200 g, barevné fotografie, kroužková vazba, na konci pevný karton

Cena: 250 Kč při osobním odběru v Obrubech (po domluvě možno téměř kdykoli) nebo v Kněžmostě v Sokolovně (jen úterky 18-20hod a středy 13-18hod). Osobní odběr možný od úterý 5.11. Příplatek 120 Kč za poštovné (je to balík, posílám pouze doporučeně) nebo za osobní dopravu k Vám domů – v případě lidí z okolí Českého ráje. Poštovné počítám do 3ks, v případě objednávky více kusů vám udělám kalkulaci na míru (cca 160 Kč).

Náhled vybraných ostatních listů:

PDF verze: k náhledu zde.

Jak objednat kalendář?

Pro objednání je důležité udělat dva kroky:

  1. Počet kusů a druh kalendáře (například: 2ks kalendář výška; 1ks kalendář šířka)
  2. Svoji kompletní doručovací adresu

Po obdržení mailu zkontroluji počet zbývajících kusů. Které jsou k dispozici a objednávku Vám obratem potvrdím a vyčíslím konečnou cenu. Po mém potvrzení musí následovat nejdůležitější krok:

  • Zaplacení předem plné ceny, kterou budete mít vyčíslenou v předchozím mailu. Platbu pošlete na účet:

51-6893640247/0100

Do popisky prosím uvést jméno z doručovací adresy (Příjmení, nebo jméno i příjmení)

Poté, co budou peníze připsány na účet, Vám bude krátce potvrzena expedice zásilky. Kalendáře budou posílány zpevněnou kartonovou obálkou, doporučeně skrze Českou poštu.

Upozornění: v dnech 02.12. – 10.12. jsem v zahraničí s omezeným přístupem na internet, odpověď na svoje objednávky očekávejte spíše ve večerních hodinách nebo v brzkých ranních hodinách.

Děkuji za váš zájem a těším se na vaše objednávky.

Jsem fotograf, cestovatel, učitel, trenér. Focení mě pohltilo, je to moje denní dávka duševní hygieny. Nejčastěji fotím v Českém ráji nebo v podhůří Jizerských hor, kde pořádám fotografické workshopy. Vedle krajiny fotím produkty, nemovitosti, rodiny, děti, svatby, veřejné akce. No zkrátka takřka vše, kde hraje roli krásné světlo. 

Václav Bacovský

fotograf, autor blogu krasnesvetlo.cz

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie e-shopu

Fotím na zakázku

Vlastním špičkové fotografické vybavení a mám 10 let zkušeností z praxe. Díky tomu můžete ode mě mít kvalitní fotky z vašich veřejných, firemních i rodinných akcí.

Fotím konference a firemní akce

Fotoreportáže z konferencí a firemních akcí

Interiéry a exteriéry nemovitostí

Fotografie interiérů a exteriérů nemovitostí

Produktové a ilustrační fotky

Fotografie produktů a ilustrační fotky

Portréty na web nebo blog

Portréty a ilustrační fotky na web nebo blog

Svatební fotografie

Svatební fotky

Rodinné fotky

Rodinné fotky