Letní Český ráj
Vašek
20.7.2019

Jaro uteklo jak voda, léto je v plném proudu, máme za sebou až dvě vlny tropických veder, proto je načase nasdílet pár fotek Českého ráje, které hojně dávám na svou Facebookovou stránku, kterou (doufám), také sledujete. Letos jsem chtěl zachytit vlčí máky pod Troskami a nějaké detaily se zlatými klasy, což se nakonec povedlo. Pořídil jsem i pár nočních fotek, což je žánr, který jsem loni skoro vůbec nefotil. K větší aktivitě mě nabudil nákup nového foťáku Nikon Z6 v kombinaci se světelným objektivem Nikkor Z 24-70. Fotky jsou ale nafoceny všemi možnými foťáky, jak fulframe Z6 a D750, tak menším Nikonem D5300. Ohniska i objektivy se liší, u snímků ponechávám EXIF.

Pokud byste také chtěli fotit v Českém ráji, nevíte kde, nebo nevíte jak na to, nabízím volné termíny pro individuální workshopy na konci srpna. Více info je zde.

Do té doby budu většinu času v Norsku, odkud bude pravděpodobně i příští příspěvek.

Jsem fotograf, cestovatel, učitel, trenér. Focení mě pohltilo, je to moje denní dávka duševní hygieny. Nejčastěji fotím v Českém ráji nebo v podhůří Jizerských hor, kde pořádám fotografické workshopy. Vedle krajiny fotím produkty, nemovitosti, rodiny, děti, svatby, veřejné akce. No zkrátka takřka vše, kde hraje roli krásné světlo. 

Václav Bacovský

fotograf, autor blogu krasnesvetlo.cz

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie e-shopu

Fotím na zakázku

Vlastním špičkové fotografické vybavení a mám 10 let zkušeností z praxe. Díky tomu můžete ode mě mít kvalitní fotky z vašich veřejných, firemních i rodinných akcí.

Fotím konference a firemní akce

Fotoreportáže z konferencí a firemních akcí

Interiéry a exteriéry nemovitostí

Fotografie interiérů a exteriérů nemovitostí

Produktové a ilustrační fotky

Fotografie produktů a ilustrační fotky

Portréty na web nebo blog

Portréty a ilustrační fotky na web nebo blog

Svatební fotografie

Svatební fotky

Rodinné fotky

Rodinné fotky