Panorama z Varhoště – České středohoří na dlani
Vašek
15.6.2014

Dnes jsem jezdil na kole po Českém středohoří, které je mimořádně fotogenické. Je to jedna z oblastí, kterou jsem dosud s výjimkou Milešovky a Hazmburku vůbec nefotil. Dnes jsem tedy především mapoval terén a jedno místo Vám chci doporučit. Je to rozhledna Varhošť.

Pro fotografy má obrovskou výhodu, že je nonstop otevřené a můžete si sem zajít nafotit krajinu v ten nejlepší čas. Rozhled je parádní, pod sebou máte klikatící se Labe a za ním se tyčí špičaté vrcholky středohoří v čele s Milešovkou. V okolí jsou smíšené lesy, určitě se pokusím na podzim vrátit.

Pohled na Milešovku od Varhoště

NIKON 1 V1 (105mm, f/8, 1/250 sec, ISO100)
Pohled na Milešovku od Varhoště

Jsem fotograf, cestovatel, učitel, trenér. Focení mě pohltilo, je to moje denní dávka duševní hygieny. Nejčastěji fotím v Českém ráji nebo v podhůří Jizerských hor, kde pořádám fotografické workshopy. Vedle krajiny fotím produkty, nemovitosti, rodiny, děti, svatby, veřejné akce. No zkrátka takřka vše, kde hraje roli krásné světlo. 

Václav Bacovský

fotograf, autor blogu krasnesvetlo.cz

0 komentářů

Trackbacky/pingbacky

  1. Panoramata Českého středohoří - Fotoblog nejen pro fotografy - […] o fotografování v Českém středohoří – konkrétně se jednalo o panorama z Varhoště (viz zde). Dnes přidávám další fotografie…

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie e-shopu

Fotím na zakázku

Vlastním špičkové fotografické vybavení a mám 10 let zkušeností z praxe. Díky tomu můžete ode mě mít kvalitní fotky z vašich veřejných, firemních i rodinných akcí.

Fotím konference a firemní akce

Fotoreportáže z konferencí a firemních akcí

Interiéry a exteriéry nemovitostí

Fotografie interiérů a exteriérů nemovitostí

Produktové a ilustrační fotky

Fotografie produktů a ilustrační fotky

Portréty na web nebo blog

Portréty a ilustrační fotky na web nebo blog

Svatební fotografie

Svatební fotky

Rodinné fotky

Rodinné fotky