Na pět minut na Rohanském nabřeží
Vašek
20.5.2014

Pokud si chcete do portfolia fotografií přidat snímky moderní architektury, v Praze lze jednoznačně doporučit Karlín. Díky velkým investicím nejen po povodních v roce 2002 tu stojí několik pozoruhodných administrativních budov.

Na soustředěné fotografování architektury se teprve chystám, dnes jsem měl malou chvilku a pořídil spíše pár „momentek“ než promyšlených záběrů.

Na první pohled zaujme netradiční fasáda administrativní budovy Main Point Karlín (sídlí zde Kooperativa) – jakoby přímo dělaná fotografům na míru, tolik línií jen tak jinde nenajdete.

NIKON D90 (10mm, f/7.1, 1/160 sec, ISO200)
Na první pohled zaujme netradiční fasáda administrativní budovy Main Point Karlín (sídlí zde Kooperativa) – jakoby přímo dělaná fotografům na míru, tolik línií jen tak jinde nenajdete.

Architektura_2NIKON D90 (24mm, f/5.6, 1/1000 sec, ISO200)
Architektura_4NIKON D90 (24mm, f/5.6, 1/80 sec, ISO200)

Nile house – rohová štíhle elegantní budova, má i povedené atrium – tam už je však s fotografováním potíž, oficiálně povolené není. Chystám se napsat na Jones Lang LaSalle s prosbou o oficiální fotografování. Jsem zvědam, jak pořídím – informaci Vám dám vědět.

Nile House - pohled na štíhlou budovou z lávky nad silnicí

NIKON D90 (10mm, f/5.6, 1/125 sec, ISO200)
Nile House – pohled na štíhlou budovou z lávky nad silnicí

Jsem fotograf, cestovatel, učitel, trenér. Focení mě pohltilo, je to moje denní dávka duševní hygieny. Nejčastěji fotím v Českém ráji nebo v podhůří Jizerských hor, kde pořádám fotografické workshopy. Vedle krajiny fotím produkty, nemovitosti, rodiny, děti, svatby, veřejné akce. No zkrátka takřka vše, kde hraje roli krásné světlo. 

Václav Bacovský

fotograf, autor blogu krasnesvetlo.cz

0 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kategorie e-shopu

Fotím na zakázku

Vlastním špičkové fotografické vybavení a mám 10 let zkušeností z praxe. Díky tomu můžete ode mě mít kvalitní fotky z vašich veřejných, firemních i rodinných akcí.

Fotím konference a firemní akce

Fotoreportáže z konferencí a firemních akcí

Interiéry a exteriéry nemovitostí

Fotografie interiérů a exteriérů nemovitostí

Produktové a ilustrační fotky

Fotografie produktů a ilustrační fotky

Portréty na web nebo blog

Portréty a ilustrační fotky na web nebo blog

Svatební fotografie

Svatební fotky

Rodinné fotky

Rodinné fotky