Těhotenské a novorozenecké focení

N

Focení bez stresu a breku

N

Přirozené fotky bez nastrojených pozic

N

Focení v interieru i v krásné přírodě

N

Možnost vyfotit celou rodinu v přirozeném prostředí

Jste nastávající maminka a ráda byste měla památku na své těhotenství? Nebo již prožíváte šťastné chvíle mateřství se svým potomkem a s vlastní rodinou? Pak je načase pořídit fotografie, které vám budou připomínat tyto krásné momenty do konce života.

V těhotenství je ideální načasování focení někdy koncem sedmého nebo začátkem osmého měsíce, kdy je bříško dostatečně velké. Vše je ovšem individuální, fotil jsem i maminky v devátém měsíci. Fotit je možné samozřejmě i kdykoli dříve, zajímavé fotky vzniknou časosběrem, kdy lze zaznamenat proces narůstání bříška.

Při těhotenském focení se snažím, aby těhotná žena našla svoji přirozenou pozici a svůj osobitý, nevnucený výraz. Nikoho nikdy nearanžuji, pozice, postoj a výraz je vždy výsledkem dobré pohody, správně vybraného prostředí a důvěry mezi fotografem a klientkou.

Rád fotím venku, v přírodě, kde jsou vždy zajímavé kulisy díky přírodním přirozeným barvám.

Při nepřízni počasí ale není problém fotit u klientky doma. Vždy najedeme vhodné zákoutí, byt či Váš dům se mlže stát v mžiku vodným ateliérem, fotografie tak budou vypadat přirozeněji, než z ateliéru s umělým pozadím.

Podobné principy platí o pro „newborn“ tedy novorozeneckou fotografii. Dobré načasováni je cca 2 měsíce po porodu, kdy už má miminko vidět oči. Rád přijedu za Vámi domů, uděláme si krátký výlet do Vašeho okolí. Fotky pak budou vypadat naprosto přirozeně, nestrojeně a nekýčovitě.  

Chcete mít krásné těhotenské nebo novorzonecké fotografie? Neváhejte mne kontaktovat!

%

Spokojenost s kvalitou

Spokojených klientů

Let zkušeností s focením

%

Nadšení pro práci

Chci těhotenské nebo novorozenecké fotky