E-booky pro fotografy

Sdílet svoje fotografie a především zkušenosti a tipy, kdy, kde, co a jak fotografovat nebudu pouze zde na blogu, ale v ucelenější podobě i formou pdf e-booku. Usilovně pracuji na tom, aby zde co nejdříve bylo hned několik kvalitních ebooků. Některé budou úplně zdarma, jiné za velmi dobrou cenu.

15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Ebook zdarma: 15 rad, jak se stát lepším fotografem

Autor: Václav Bacovský
Pokud rádi fotografujete a hledáte způsoby, jak se zlepšit, může Vám pomoci právě tento malý ebook, do kterého jsem dal pouze takové rady, které se mne samotnému během posledních pěti let osvědčily. Na 30 straných naleznete 40 fotografií, které s radami nějak souvisí. Ebook si tak můžete třeba jen s chutí prolistovat (a nechat se inspirovat), nebo jít hned do akce. Je to na Vás. Stahujte zdarma zde.

 

Náhled z ebooku 15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Náhled z ebooku 15 Rad, jak se stát lepším fotografem

Rocky Mountains: Fotografický průvodce nejen pro fotografy (ebook)

Autoři: Eliška Pivrncová, Václav Bacovský

Titulní strana-Fotopruvodce nejen pro fotografy o Rocky Mountains (Skaliste hory) - Kanada

Titulní stránka

Kanada je fascinující země. Vacouver, Jasper, Banff, Mt Robson, Vancouver Island – to jsou namátkou cílové destinace mnoha cestovatelů a fotografů, kteří jsou za pořízení krásných snímků ochotni cestovat tisíce kilometrů.  A právě především na cestovatele a fotografy je zaměřena tento průvodce Skalistými horami. Více o publikaci a možnostech jejího zakoupení jsou zde.

 

Fripito průvodce Českým rájem (aplikace pro chytré mobily)

Autor: Václav Bacovský

Recept na krásné fotografie je jednoduchý: být ve správný čas na správném místě. To je přesně cílem této aplikace – poskytnout čtenářům dostatek informací a inspirace, aby si z Českého ráje odvezli nejen hezké zážitky, ale také skvělé fotografie. V aplikaci dostanete více než 80 krasných barevných fotografií, které byly pečlivě vybrány tak, aby pokryly všechna významná místa v Českém ráji. U každé fotografie je detailní popis, GPS souřadnice a tipy na různé technické postupy. Navíc přidávám turisticky užitečné informace, tipy na ubytování a restaurace. Více informací je zde. 

Fripito pruvodce Cesky raj

Náhled tří obrazovek z mobilu – fotografie v průvodci můžete vidět jako tečíky na mapě, kliknutím na jeden z nich pak uvidíte fotografii na celou obrazovku. Při poklepání pak pod každou fotkou dostanete tip, jak podobnou fotografii vytvořit.

 

 

  • Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *