Autoři

Václav Bacovský

Václav Bacovský

Jméno: Václav Bacovský

Bydliště: blízko Českého ráje a blízko Prahy (mít dvě bydliště je pro fotografa výhoda)
Vášně: fotografování (krajina, makro, portrét, architektura, abstrakce), sport (kolo, tenis, běh, hokej, golf, fotbal), turistika, cestování, četba, hudba, vzdělávání sebe a jiných, čokoláda a domácí italská pistáciová zmrzlina
Fotografická cesta: Je dlouhá, více se dočtete zde
Fotovýbava: Nikon D750, Nikon D7100, Nikon D90, Nikon 1 V1, Nikkor 16-85mm, Nikkor 70-200mm, Nikkor 10-24mm a další skla, více je zde.

 

 

Eliška Bacovská

NIKON D5100 (18mm, f/6.3, 1/50 sec, ISO100)
Eliška Pivrncová

Jméno: Eliška Pivrncová
Bydliště: Někde mezi Českým rájem, Turnovem a Stockholmem.
Vášně: Studium,  molekulární výživa, vaření, čtení foodblogů, cestování a sport (běhání, tenis, squash, kolo,lyžování, snowboarding, vysokohorská turistika).
Moje cesta k fotografování: Úplným počátkem byla cesta na Island, kdy jsem pochopila, že kompakt k zachycení všech mých zážitků a krásy přírody mi prostě nestačí. Ještě než jsem se rozhodla odjet do Kanady, pořídila jsem si svoji první zrcadlovku. Díky cestování se určitě prohloubila moje záliba ve focení, a poté právě díky focení jsem začala ještě více cestovat. Asi nikdy bych se však fotografování tolik nevěnovala nebýt mého bratra Vaška, který ještě doteď musí čelit přívalu dotazů a který je pro mě ve více směrech velikou inspirací.
Fotovýbava: Nikon D5100. Nikon D3100, Nikkor 18-55mm, Nikkor 55-200mm, Sigma 10-20mm, Nikkor 40mm.

  • Komentáře

    1. Pingback: Blog krasnesvetlo.cz má dalšího autora | Fotoblog Václava Bacovského

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *